Laminátové plovoucí podlahy
Laminátové podlahy jsou vyráběny v široké škále dekorů dřeva, kamene, dlažby. Konstrukcí podlahy a především základním použitým materiálem je dána i cena, která je výrazně nižší než u dřevěných podlah. Laminátové podlahy se snadno udržují, jsou antistatické, zdravotně nezávadné, odolné vůči chemikáliím.
NOVINKA - Castello Click

Castello Click je speciálním výrobkem díky jedinečnému způsobu jakým reprodukuje dřevěné odstíny a díky povrchové textuře, která je téměř k nerozeznání od pravého dřevěného povrchu. Tato laminátová podlaha je odolná a velmi snadná na údržbu, což ocení především klienti, kteří trpí alergiemi. Struktura laminátu umožňuje snadné odstraňování nečistot a bakterií jednoduchým stíráním povrchu.

Kartáčová struktura zdůrazňuje přirozené rysy klasické dřevěné podlahy s vyšší pevností, než u přírodního dřeva. Nachází uplatnění při rekonstrukcích bytových i komerčních prostor, kde se kladou nároky na nízkou světlost (stavební výška) podlahy.

Schéma podlahy
Dekory všech Terhürne laminátových podlah jsou tištěny na vysoce kvalitní papír. Použité barvy jsou organické - bez cizích  látek , nepoškozují životní prostředí.
Speciální lisování a frézování propůjčují Terhürne dekorům obzvláště vysoce kvalitní optiku. Povrchové vrstvy jsou barevně stálé. Kvalita ochranných vrstev přímo působí na optiku a odolnost proti opotřebení. U DPL - podlah (přímo vrstvené podlahy, dekorační papír je nanesen na stabilizační nosnou desku a poté je překryt ochrannou vrstvou) se o ochranu stará povrchová vrstva vytvrzená melaminem, HPL - podlahy (vysokotlaký laminát, nejvyšší odolnost proti nárazu a vysoké hodnoty proti opotřebení) disponují ochranou vrstvou složené z více transparentních "Overlays", které se spojují společně s dekoračním papírem v jeden celek.
Stabilizační vrstva na spodní straně nosné desky zabraňuje pronikání vlhkosti a zkroucení lamely. Všechny Terhürne laminátové podlahy jsou vyrobené z kvalitní HDF nosné desky - zaručují tvarovou stabilitu, odolnost proti tlaku a nárazu. Technicky perfektně provedené spojení per - drážka garantují lehkou pokládku a stabilní spojení.
dvojité spojení pera - drážka frézované diamantem. Vznikne obzvláště pevný spoj lamel pro nejvyšší váhové zatížení. Zvětšení plochy lepidla o 50 %.
dovoluje položení laminátové podlahy bez lepidla. Dílce do sebe perfektně zapadají. Výsledkem je podlaha bez nepěkných spár. Podlahu je možné opět rozebrat.
speciální nosná deska pro podlahy bez lepidla. Spárami mezi deskami může pronikat vlhkost a nechráněná vlákna by se mohla poškodit. WaterProTec - impregnovaná nosná deska nabízí optimální ochranu.
Flexura je přírodní krása, vytvořená přírodním dřevem
Ekologické postupy s limitovanou spotřebou dřeva
Flexura vám poskytuje možnost těšit se příjemným způsobem z krás tvrdého dřeva
Flexura používá jako doplněk voduodpuzující prostředek, desky s dřevěným základem (HDF): velmi silné
Shoduje se s evropskou normou PR a 14354 týkající se odolnosti proti poškrábání a opotřebení
7 vrstev laku, sušeno UV
Se zámkovým systémem Uniclic si můžete položit podlahu sami bez použití lepidla
Flexuru je možno vždy opravit
Flexura je vhodná jak pro domácí, tak i pro komerční účely a je možné ji položit na podlahové vytápění
20 let záruka: domácí a lehké komerční využití
Lifestyle Collection
Avenue Collection
Urban Collection
Quick-Step
Společnost UNILIN FLOORING M.V., je součástí belgické firmy UNILIN GROUP, která byla založena v roce 1960. Od této doby se dynamicky rozvíjí a její produkty jsou známé po celém světě. Za pomoci nejmodernější výrobní technologie a neustálé kontroly kvality se produkty firmy UNILIN FLOORING řadí mezi výrobky s nejvyšší kvalitou (certifikát ISO 9002). Největším přínosem pro značku OUICK STEP byl vynález zámku UNICLIC, který byl v roce 1999 patentován a začali ho používat i jiní výrobci laminátových i dřevěných podlah.
Laminátové plovoucí podlahy Quick Step mají moderní a přírodní vzhled. To vidí každý na první pohled. Vyznačují se také špičkovou kvalitou. Skutečným srdcem podlahy je však vodotěsná lepená deska HDR. Díky tomuto tuhému jádru jsou laminátové podlahy Quick Step tolik pevné. Základní model má 7 mm desku HDF. Ostatní výrobky Quick Step se honosí deskou o tloušťce 8 - 9,5 mm.
Povrchová úprava
Authentic
Oči i uši vám potvrdí, že v přírodě neexistují dvě zcela stejné věci. Vzpomeňte si na elegantní souhru linií dřeva u dubové palubky, jemný a matný povrch javoru a lesk třešně. U řady Quick Step se podařilo zvládnout techniku, která laminátové podlaze dodá originální vzhled a hmatový dojem masivní dřevěné podlahy. Povrch podlahy nejen vypadá mimořádně přirozeně, ale je přirozený i na dotyk. Authentic je skutečná pastva pro oči a potěšení pro hmat.
Living surface
Tato povrchová úprava oživuje rustikální palubkové podlahy hmatatelnou strukturou dřeva a keramické dlaždice Quick Step přirozenou reliéfní strukturou.
Perspective
Laminátové palubky Quick Step s úpravou PERSPECTIVE jsou po podélné straně mírně zkosené. Zaklapnete-li panely do sebe, vytvoří mělkou drážku ve tvaru „v" Vzor drážky je shodný se vzorem povrchu desky. Díky tomu desky PERSPECTIVE vytvoří dojem větší místnosti. V dokonalé harmonii s přírodou.
Perspective4
Máte-li rádi masivní dřevěné podlahy, PERSPECTIVE 4 se vám bude líbit. Zaklapnete-li panely PERSPECTIVE 4 do sebe, vytvoří na podélných stranách mělkou drážku "v". To ale není všechno, protože příčné strany jsou také jemně zkosené. Aby byl dojem skutečných dřevěných prken dokonalý, vzor drážek je totožný se vzorem celé podlahy.
Dokonalá kombinace délek
Jedinečná kombinace palubek ve třech délkách u řady Elegance (krátká, střední, dlouhá), zaručuje realistický a proměnlivý efekt skutečné palubkové podlahy. To znamená, že vždy pokládáte luxusní, odolnou a na pohled elegantní plovoucí laminátovou podlahu se vzhledem masivních palubek.
Natural Variation
Dub, třešeň, javor, buk- řady Quick»Step Elegance a Noblesse jsou plodem inspirace přírody. Každý vzor se honosí 18 nebo 36* jemnými odstíny dřeva, které společně vytvářejí soulad přírodních barev. Téměř k nerozeznání od skutečných.

Systém UNICLIC

Jeden systém, dvě metody
Profil panelů Quick Step Uniclic byl navržen tak, aby bylo možné všechny strany panelů spojovat pod úhlem nebo horizontálně poklepem bez nebezpečí jejich poškození. A to je rozhodující vlastnost, stojíte-li před problémem položení podlahy na těžko dostupných místech, například pod dveřmi nebo radiátory, kde nelze uplatnit metodu spojování pod úhlem nebo naopak horizontální metodu.

Prostým zaklapnutím!
Díky systému Uniclic můžete bleskově položit svou vysněnou podlahu - stačí jednoduché zaklapnutí. Nejrychlejší způsob pokládání podlahy Quick Step je pod úhlem. Nejprve do sebe zaklapněte krátké strany panelů a poté stejným pohybem spojte strany dlouhé. Žádné lepidlo. Žádné kladivo ani doražeč. Žádný stres.

Systém Uniclic vám to zjednoduší. Při metodě pod úhlem nepotřebujete kladivo ani doražeč. Podlahu položíte pouhým zaklapnutím. Proto je instalace této podlahy o tolik rychlejší než u jiných systémů, kde na dlouhé strany desek musíte poklepávat zvláštními nástroji.

Quick Step Uniclic 700, základní verze řady, je klasická plovoucí laminátová podlaha přírodního vzhledu. Kvalita se zárukou. Dokonalá volba pro běžně používané místnosti jako například ložnice nebo dětské pokoje. V nabídce deseti elegantních dřevěných vzorů.
Quick Step Uniclic 800 je synonymem stylové a barevné rozmanitosti: klasické nebo dvojité, krátké či dlouhé palubky, parkety, dlaždice a další. Od břízy až po dub, latobu až merbau. Hledáte-li kvalitní a atraktivní laminátovou podlahu, odpověď zní: řada Quick Step 800.
Klasický laminát
Klasický laminát se vzorem jednoduché, dvojité nebo trojité palubky
QUICK STEP 800 Dvojité laminátové palubky
Úzké palubky elegantně rozdělené na dvě poloviny odlišnými motivy dřeva.
QUICK STEP 800 Laminátové palubky
Úzké panely s proměnlivým dřevěným motivem pro každou palubku, stejně jako masívní palubkové podlahy.
QUICK STEP 800 Laminátové dlaždice keramické
Laminátové dlaždice s imitací keramické povrchové úpravy.
QUICK STEP 800 Laminátové dlaždice přírodní kámen
Laminátové dlaždice s imitací povrchové úpravy přírodního kamene.
Laminátové dlaždice s povrchovou úpravou kamene mají na spoji jemnou "V" drážku.
QUICK STEP 800 Elegance
Laminátové palubky ve třech délkách rozdělené jemnou "V" drážkou.
QUICK STEP 800 Noblesse
Malé krátké palubky vytvářejí na podlaze motiv parket nebo dlaždic.
 
Hmatový dojem masivní palubkové podlahy. Mnohaletá záruka neměnné kvality. Řady Perspective a Perspective 4 umocňují přirozený vzhled. 9,5 mm deska HDF dokonce zaručuje i zvuk masivní palubkové podlahy!
QUICK STEP 950 Laminátové palubky perspective
Laminátové palubky s "V" drážkou v podélném spoji.
QUICK STEP 950 Laminátové palubky perspective 4
Laminátové palubky s "V" drážkou v podélném i krátkém spoji.
Na frekventovaných místech, například v prodejnách, kancelářích a hotelích, musí podlaha něco vydržet. Quick Step Majestic má všechny přednosti podlah Quick Step a navíc nabízí systém In-Out Uniclic (tento systém spoje umožňuje vyměnit desku uprostřed místnosti,aniž by se musela rozebírat celá podlaha) a vrchní vrstvu s mimořádnou odolností proti poškrábání a odštěpení. Podlahy Majestic se tak vyznačují mimořádně vysokou životností (třída 33) a díky integrovanému podkladu Uniclic Sound umožňují velmi rychlé položení. Tato podlaha je zároveň antistatická a díky speciálnímu ošetření se snadno udržuje.
Quick Step 800 SOUND
Klasický laminát řady 800 s podložkou (UNISOUND) instalovanou přímo na jednotlivých lamelách podlahy.Tato kombinace podlaha/podložka umožňuje ještě rychlejší položení podlahy.
 
PI PARKET - UH | Hradišťská 472 | 686 03 Staré Město | e-mail: piparket@uh.cz
Úvod Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Doplňky Venkovní terasy Reference a realizace Akce - slevy - novinky Kontaktní údaje